Promocje bukmacherskie w 2019 roku

Legalni bukmacherzy w Polsce nieustannie walczą o to, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę nowych klientów. Jedna z najbardziej popularnych opcji promowania swoich usług przez firmy bukmacherskie, a zarazem najbardziej skuteczna to różnego rodzaju bonusy i promocje. Każdy bukmacher dba jednak o to, aby jego oferta była unikalna i wyróżniała się na tle silnej konkurencji.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Legalni operatorzy oferują swoim klientom różne rodzaje bonusów. Należą do nich: bonusy od depozytu, darmowe zakłady (inaczej freebet), bonusy bez depozytu, zakład bez ryzyka.
Bonus od depozytu to zazwyczaj najwyższy bonus oferowany przez bukmachera. Przyznawany jest graczom od wartości dokonanej pierwszej wpłaty i zazwyczaj wynosi 100% jej wartości. Niektóre firmy oferują również bonus od drugiej i trzeciej wpłaty.
Freebet – daje możliwość zawierania zakładów bez konieczności ryzykowania własnych środków. Możliwość wypłaty takiego bonusu wiąże się z koniecznością spełnienia odpowiednich warunków dotyczących jego obrotu, które ustala indywidualnie każdy bukmacher.
Zakład bez ryzyka – bonus bardzo podobny do freebetów. Różnica między nimi wynika jednak z możliwości wypłacenia bonusu. W przypadku zakładów bez ryzyka, aby otrzymać zwrot należy najpierw postawić zakład za własne środki.
Bonus bez depozytu są przyznawane zazwyczaj za sam fakt założenia konta u danego bukmachera. Zazwyczaj są dużo skromniejsze niż bonus od depozytu.

Najlepsze promocje bukmacherskie w 2019 roku

Poniżej znajduje się zestawienie aktualnych i najatrakcyjniejszych bonusów oferowanych przez najpopularniejszych bukmacherów w 2019 roku wraz z uwzględnionymi wymaganiami dotyczącymi ich obrotu:

  • Fortuna – bonus od wpłaty do 1000 zł (obrót 1 raz po minimalnym kursie 1,90) + zakład bez ryzyka 130 zł (obrót 4 razy po minimalnym kursie 1,90)
  • STS – bonus od wpłaty do 1000 zł + 30 zł freebet na start (obrót 3 razy bonus po minimalnym kursie 1,91)
  • forBET – bonus od wpłaty do 1200 zł + 100 zł darmowego zakładu (obrót 4 razy bonus po minimalnym kursie 1,30)
  • Totolotek – bonus od wpłaty do 1050 zł + 30 zł freebet na start (obrót 3 razy bonus + depozyt, minimum 3 typy na kuponie po kursie minimalnym 2,00)
  • LvBET – bonus od wpłaty do 1500 zł + 20 zł bez depozytu na start i 50 zł za karnet (obrót 4 razy bonus, minimum 3 typy na kuponie po kursie minimalnym 2,00)
  • PZBuk – 50 zł freebet + 10 zł darmowy zakład + 20 000 punktów gracza (nie trzeba obracać bonusu przed wypłatą)
  • TOTALbet – bonus od wpłaty do 500 zł + 15 zł bez depozytu na start (obrót 6 razy, minimum 3 typy na kuponie po kursie minimalnym 2,00)
  • Milenium – bonus od wpłaty do 760 zł + 30 zł darmowy zakład i 10 zł na zakład bez ryzyka (obrót 4 razy depozyt po kursie minimalnym 2,00)

Jak więc widać firmy bukmacherskie oferują szereg zróżnicowanych i naprawdę atrakcyjnych ofert. Promocje i bonusy powitalne niewątpliwie najczęściej przyciągają nowych klientów. Aby wybrać ofertę odpowiednią dla siebie, należy jednak szczegółowo zapoznać się z regulaminem dotyczącym możliwości wykorzystania środków promocyjnych.